Проблема, пов'язана з опаленням приміщень, тягне за собою не тільки вибір опалювального пристрою, але і палива, яке буде в ньому використовуватися. При виборі палива дивляться на кількість тепла, одержуваного в результаті згоряння, а також наскільки економічно вигідно його застосування. Після розгляду названих показників, все частіше перемагає темне пічне паливо. Це паливо передбачає використання в опалювальних установках з невеликою потужністю, які знаходяться безпосередньо в житловому приміщенні.
Сьогодні його взяли на озброєння працівники сільського господарства-непогано себе зарекомендувало в якості палива для теплогенераторів, які використовуються при приготуванні кормів, для просушування зерна і багатьох подібних робіт.Темне пічне паливо є продуктом прямої перегонки дизельних фракцій. Вторинне Походження-дистиляти крекінгу термічного і каталітичного, коксування. Якщо говорити про фракційному складі, то воно виходить більш важким, ніж дизельне. Для виготовлення використовуються спеціальні установки. Так як виробництво передбачає роботу агресивними хімічними сполуками, що представляють небезпеку для людини, то до приміщень, де вони розташовуються, пред'являються певні вимоги.
В першу чергу вони стосуються систем вентиляції та кондиціонування, за допомогою яких шкідливі гази будуть виходити назовні. Темне пічне паливо виробляється при дотриманні комплексу правил і норм, що стосуються техніки безпеки. Працювати на установках можуть фахівці, які мають певну кваліфікацію і рівень знань. Передбачаються Засоби захисту у вигляді респіраторів, прогумованих костюмів, зроблених зі спеціальної тканини. Процес виробництва темного пічного палива триває протягом декількох годин-час, який потрібен на проходження необхідних хімічних процесів і реакцій.
Вихідний матеріал-відходи, до складу яких входить вуглеводень. Найбільш підходящим виявилося відпрацьоване масло. Отримане темне пічне паливо зберігають в герметичних судинах — металевих або пластмасових. У них же може проводитися поставка палива споживачеві. Відзначимо, що в темному пічному паливі немає нормування цетанового і йодного чисел, температури помутніння. Якщо відбувається переробка сірчистої нафти, то сірка в паливі, її масова частка може становити 1,1%. За допомогою депресорних присадок покращують низькотемпературні властивості пічного палива.
Всього коментарів: 0 | |